Dan narcisa u Podturnu

Datum objave: 12. 4. 2017.

Već desetu godinu za redom udruga Turen organizirala je prodajnu izložbu i susret s članovima Županijske lige protiv raka dojke povodom Dana narcisa.

Članice Udruge ispekle su kolače koje su u subotu 8.4.2017. prodavale ispred dućana u Podturnu. Isto tako prodavale su se narcise koje su donirale Danijela Salaj i Marija Jambrošić. Također su prodavani i radovi vrijednih vezilja. Prihod od prodaje predan je u nedjelju 9.4.2017. članovima Županijske lige protiv raka dojke. Na druženju u nedjelju posjetitelji su imali prilike izmjeriti si tlak i šećer u krvi te iz prve ruke čuti o iskustvima operiranih žena od raka dojke. Doktor Saghir ponovno je pozvao žene na preglede u bolnici (ultrazvuk, mamografija).