Dan Općine Podturen

Datum objave: 03. 7. 2017.

Tradicionalno na blagdan Tijelova, ( 15.6.2017.) Općina Podturen proslavila je svoj dan, kada je održana i svečana sjednica u prepunoj sportskoj dvorani.  Istoj su se odazvali mještani svih naselja, uz posebnog gosta župana Međimurske županije Matiju Posavca, domaćina novoizabranog načelnika Općine Podturen Pericu Hajdarovića i predsjednicu Općinskog vijeća Mirjanu Murk, ali i načelnike Općine Belica Zvonimira Taradija, načelnika Općine Vratišinec Zdravka Mlinarića, načelnika Općine Dekanovec Ivana Hajdarovića, načelnika Općine Domašinec Marija Tomašeka i načelnika Općine Mala Subotica Valentina Škvorca.

U kulturno–umjetničkom djelu programa sudjelovali su Limena glazba općine Podturen, KUD Podturen, KUD „Mura“ Novakovec, Udruga žena Sivica, te Udruga za promicanje kvalitete života „Turen“ iz Podturna.