Vuzmeni pondelek u Podturnu, 10.4.2023.

Datum objave: 10. 4. 2023.

Na Uskrsni ponedjeljak, 10.4.2023. u Podturnu je održan prigodni kulturno-umjetnički program. Domaća Vokalna skupina Udruge Turen izvela je pjesme Sprevajaj me draga, Rijeka Mura tiho šumila i Neka cijeli ovaj svijet iz mjuzikla Jalta, Jalta.  Voditelj Nikola Mutvar uvježbavao je članice Vokalne skupine za nastup  i napisao većinu aranžmana za pjesme koje su izvedene. 

 U goste su stigli članovi Kulturno umjetničke udruge “Lipa“ iz Gornjeg Mihaljevca sa predstavom “Veliki derbi”. Oni su opasni igrači na glumačkom terenu. Osvajaju nagrade za glavne i sporedne uloge. Sada se pripremaju za nastup na smotri kazališnih amatera u Prelogu gdje će nastupiti upravo s ovom predstavom „Veliki derbi“.

Predstavu je napisao Robert Kos.

Uigrana ekipa glumaca do suza nas je nasmijala.